FORUM Osnovne škole Pazar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati

4 posters

Go down

Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati Empty Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati

Komentar  Admin Fri Sep 04, 2009 8:54 am

Toliko toga ima, toliko dobrih filmova i serija, ali evo, nesto od onog što mi je na trenutno na umu da predložim:
Filmovi: Gospodar prstena, Crna kiša, Legenda o jeseni, Kad jaganjci utihnu, Forest Gamp,
Serije: Vratiće se rode (domaća serija)...

Admin
Admin

Broj komentara : 17
Join date : 2009-09-01
Age : 53

https://ospazar.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati Empty super komedije...

Komentar  Hasan Fri Sep 04, 2009 7:29 pm

Are we there yet?,Americka pita,Sam u kuci sva 4 dijela,Ozeni se vjesticom,Rat Rice(Jim Carrey).
Hasan
Hasan

Broj komentara : 52
Join date : 2009-09-04
Age : 28
Mjesto : Irac,Tuzla

Na vrh Go down

Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati Empty Re: Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati

Komentar  Azur Avdić ! Sat Sep 05, 2009 10:29 pm

Mozda ce nekome biti smjesno ali ja trenutno pratim jednu seriju na FTV-u a to je "Naivna Nevjesta" ako nekoga zanima emituje se od 18:10 h ,repriza 12:10 Very Happy

A ovo za filmove ...Samo da kazem kad su u pitanju komedije ovi iz Srbije su meni najbolji!Nemaju nijedan promaseni film..Svaki je extra! npr.Mi nismo andjeli,Mrtav `ladan,Kad porastem bicu Kengur itd...
Azur Avdić !
Azur Avdić !

Broj komentara : 16
Join date : 2009-09-01
Age : 28
Mjesto : Tuzla(Irac)

Na vrh Go down

Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati Empty Re: Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati

Komentar  Hasan Sun Sep 06, 2009 3:21 pm

Azur Avdić ! (citat):Mozda ce nekome biti smjesno ali ja trenutno pratim jednu seriju na FTV-u a to je "Naivna Nevjesta" ako nekoga zanima emituje se od 18:10 h ,repriza 12:10 Very Happy

A ovo za filmove ...Samo da kazem kad su u pitanju komedije ovi iz Srbije su meni najbolji!Nemaju nijedan promaseni film..Svaki je extra! npr.Mi nismo andjeli,Mrtav `ladan,Kad porastem bicu Kengur itd...
Mah taj zadnji najjaci Very Happy
Hasan
Hasan

Broj komentara : 52
Join date : 2009-09-04
Age : 28
Mjesto : Irac,Tuzla

Na vrh Go down

Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati Empty Re: Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati

Komentar  Azur Avdić ! Sun Sep 06, 2009 3:21 pm

Hasan (citat):
Azur Avdić ! (citat):Mozda ce nekome biti smjesno ali ja trenutno pratim jednu seriju na FTV-u a to je "Naivna Nevjesta" ako nekoga zanima emituje se od 18:10 h ,repriza 12:10 Very Happy

A ovo za filmove ...Samo da kazem kad su u pitanju komedije ovi iz Srbije su meni najbolji!Nemaju nijedan promaseni film..Svaki je extra! npr.Mi nismo andjeli,Mrtav `ladan,Kad porastem bicu Kengur itd...
Mah taj zadnji najjaci Very Happy

Jasta !
Azur Avdić !
Azur Avdić !

Broj komentara : 16
Join date : 2009-09-01
Age : 28
Mjesto : Tuzla(Irac)

Na vrh Go down

Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati Empty evo neki filmovi !!!

Komentar  aj(L)a-7 Mon Sep 07, 2009 7:30 pm

Twilight,Harry Potter (6 dijelova ) , another cinderella story,cinderella story,all youve got,new york minute,proncess protection program,cura na zadatku 1,2 , sleepover, high school musical, honey,ulicni ples,shall we dance, svempoguci brus, lazljivac, yes man, desilo se na manhattnu , za sve je kriva svekrva,into the blue...
ima jos puno ali se trenutno ne mogu sjetiti !!!!!scratch

serije: wizards of waverly place, sonny with a chance,hannah montana,cosby show, svi vole raymonda...

lol! lol! lol! afro

aj(L)a-7

Broj komentara : 11
Join date : 2009-09-02
Age : 28

Na vrh Go down

Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati Empty Re: Prijedlozi za dobre filmove i serije koje preporučujete drugima da bi ih trebali pogledati

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu