FORUM Osnovne škole Pazar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

3 posters

Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Gost Fri Sep 04, 2009 4:48 pm

Uljepsajte to napravite sebi skini foruma posto imate svoj hosting nemorate praviti preko freeforuma.....Napravite sebi skriptu kao sto sam ja sebi napravio... www.TuzlaGaming.com...Ako Vam Treba Pomoci oko Foruma i to Tu sam ja Wink Sa Postovanjem Nedzad. Very Happy Very Happy

Gost
Gost


Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Odličan forum

Komentar  Admin Fri Sep 04, 2009 7:14 pm

Ne znam šta to ne valja ovom forumu, a uz to to je tvoje lično mišljenje. Od drugih čujem sasvim suprotna mišljenja za forum, tj. da je odličan. Lijepo je što si savladao skidanje i uređenje skripti za izradu foruma, može ti to nekad zatrebati u životu, ako, naravno, budeš znao to iskoristiti, ali Osnovnoj školi "Pazar" nije potreban bolji forum od ovog free. Sve najbolje ti želimo....

Admin
Admin

Broj komentara : 17
Join date : 2009-09-01
Age : 53

https://ospazar.bosnianforum.com

Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Re: FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Gost Fri Sep 04, 2009 7:17 pm

pa napravite malo da se Vidi Gdje je sta Ubacite Gore Sliku Pazara Dole chat ubacite ubacite Bane Sa muzikom kad se otvori Forum Wink

Gost
Gost


Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Re: FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Gost Fri Sep 04, 2009 8:40 pm

Ja bih, iskreno, promijenio jedino izgled Foruma, mada je i ovo sasvim uredu.

A ti se Nedžade opismeni, prije svega. Allaha ti.

Gost
Gost


Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Re: FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Gost Fri Sep 04, 2009 9:40 pm

lol....Djete Svrshim ti na Usnice :$

Gost
Gost


Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Re: FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Hasan Fri Sep 04, 2009 9:42 pm

ako cete se svadjati to radite preko msn-a ili negdje drugo....jer Forum nije napravljen za to... Rolling Eyes
Hasan
Hasan

Broj komentara : 52
Join date : 2009-09-04
Age : 29
Mjesto : Irac,Tuzla

Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Re: FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Admin Fri Sep 04, 2009 9:55 pm

Svaka čast Hasan. To je pravi odgovor....

Admin
Admin

Broj komentara : 17
Join date : 2009-09-01
Age : 53

https://ospazar.bosnianforum.com

Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Re: FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Gost Sat Sep 05, 2009 12:26 am

Hasan (citat):ako cete se svadjati to radite preko msn-a ili negdje drugo....jer Forum nije napravljen za to... Rolling Eyes
Ko je rekao da se svađamo? Vodimo konstruktivan dijalog. Very Happy

Gost (citat):lol....Djete Svrshim ti na Usnice :$
Izgleda da ne trebaš poraditi samo na gramatici bosanskog jezika, već i na osnovnom redu i kulturi.

PS: Dijete...

Gost
Gost


Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Re: FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Em!neM Mon Sep 07, 2009 2:38 pm

Admin (citat):Svaka čast Hasan. To je pravi odgovor....

Dajte Sad Cojku Jednu 5 za Odgovor Very Happy Red bi bio :$

Em!neM

Broj komentara : 1
Join date : 2009-09-05

Na vrh Go down

FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$............... Empty Re: FOrum Dragi Nastavnice Nista Nevalja Ocami :$...............

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu