FORUM Osnovne škole Pazar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vicevi.....

2 posters

Go down

Vicevi..... Empty Vicevi.....

Komentar  Hasan Sat Sep 05, 2009 7:17 pm

Evo da napravimo jednu temu u koju ce svi vicevi stati..Da nepisemo nove teme radi jednog vica(Stvarno Glupo) Cool Pa ljudi navalite.!!
Hasan
Hasan

Broj komentara : 52
Join date : 2009-09-04
Age : 29
Mjesto : Irac,Tuzla

Na vrh Go down

Vicevi..... Empty Istinaita prica

Komentar  Hasan Sat Sep 05, 2009 7:23 pm

u Trebinju na zeljeznickoj stanici sjedili grupa momaka i neka zena cekajuci voz,i sad momci pocnu pricati viceve o malom Perici i nakon nekoliko viceva zena zacudjeno upita:
Ima li taj mali roditelje?
Hasan
Hasan

Broj komentara : 52
Join date : 2009-09-04
Age : 29
Mjesto : Irac,Tuzla

Na vrh Go down

Vicevi..... Empty Perica..............................

Komentar  Melisa Bakalovic Sat Feb 06, 2010 6:10 pm

Došao Perica kući i pita oca: Tata, hoću nešto da te pitam. Kaži, sine. Da li bi znao da zakucaš loptu u koš? Ne znam, sine, verovatno bih znao! Vauuuuu! A da li znaš da voziš bicikl bez ruku? Pa možda...Znam! A znaš li da se potpišeš vezanih očiju? Pa...znam, zašto?'Ajde mi onda potpiši đačku knjižicu!

Melisa Bakalovic

Broj komentara : 6
Join date : 2009-09-01

Na vrh Go down

Vicevi..... Empty ..........................................

Komentar  Melisa Bakalovic Sat Feb 06, 2010 6:19 pm

Policajac zaustavlja pijanca i pita ga:
- Kuda ste krenuli u ovo doba noći?
- Na predavanje. - odgovara pijanac.
- Daj, pa tko sada drži predavanje?
- Moja žena.


Stigao Deda Mraz u Etiopii i upita jednog decaka sta zeli, a mali mu kaze da nije jeo dva dana, a Deda Mraz na to mu ljuto kaze: Za one koje nisu jeli nema poklona.


mama, mama ja ne volim baku
-Dobro onda je stavi na kraj tanjura

Sine,nemoj da ljuljas baku,nije se ona za to objesila!!!!


Vratio se Mujo iz Afrike sa safarija i pita ga Haso: "šta si sve ubio tamo?" - A Mujo ce: "Ubio sam tri lava , dva leoparda , jednog slona i deset nopliza." - "Bolan Mujo šta ti je to nopliz," pita ga Haso. - "Pa to ti je malo crno i viče: No pliz, no pliz.



Mujo u kafani svaku noć naruči tri pive za šankom ...rekao je konobaru da pije za svoja dva brata koja su u Americi i Australiji ...:Nemamo vremena se sastajati pa ja tako i za njih popijem po jednu...Jedne večeri Mujo dođe te naruči samo dvije pive .Konobaru malko bi nezgodno ali ga opet upita ...nježno :Reci mi jaran...e kako ti je onaj brat u Americi ? Ma ok otvorio svoju tvrtku ima para na bacanje ...a kako je onaj u Ausrtaliji...Ma i on je super drži zološki vrt super mu ide ...pa zašto si jarane onda naručio samo dvije pive ...Ma ja presto piti bolan!!!



Tata, tata! Zašto baka trči cik-cak? Šuti sine i dodavaj metke!


Tata, tata! Probudi se, gori nam kuća!"
"Hajde sine, polako, uzmi seku i tiho- da ne probudiš mamu!"

Melisa Bakalovic

Broj komentara : 6
Join date : 2009-09-01

Na vrh Go down

Vicevi..... Empty Re: Vicevi.....

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu